Jeigu taip padaryčiau aš.. - Likčiau be pirštų...

2012.10.25 Tomax
  • 73
8
 Jeigu taip padaryčiau aš..



Nuotraukos nėra
Anonimas 4974    
ask.fm/InetaTam paklauskit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4977    
Daug kas klausia kok dainos pavadinimas stai DJ Negro - En Sockerbagare Remix :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4977    
#3 Jaunimelis... neatsimenu kieno bet gabalas never stop. Kad ir su plastmasiniu isikirstum normaliai. kas manot kad pagreitintai tai gabalo klausykit, ne veltui paleistas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4988    
So kad ir plastmasinis vistiek nepalietė pirštų.
Nuotraukos nėra
TheMinDe 4988    
mhm parodytu stala subadyta tai gal patikeciau , o dabar kas ten zino gal koks plasmasinis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
MBrother - Trebles 2k12 (BunHeaD Remix)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
Koks dainos pavadinimas ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
Jau po pirmo įsidūrimo raitytumeis ant žemės :D
Grįžti į viršų