-Jis parašė BE SMAILŲ. - -Taaaip, tai jau tikrai rimta..

2011.04.07 kapce
  • 357
17
sms





: sms


Nuotraukos nėra
Anonimas 5461    
#16 captain obvious
puukis4 5557    
#15 smile - šypsena . sms`e smile yra šitie " :D :P :* :) :{ :} :( ;( " ir t.t
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
kas tas smailas wps
Nuotraukos nėra
Auch 5557    
jeigu žmogus visada rašo su smailais ir staiga gauni iš jo rimtą sms be jų, tuomet tai aišku.. nuo pačio žmogaus rašymo būdo priklauso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
jo ir tada neuspranti ar jau uzpisai zmogu ar jis seip taip parase ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Rimciau kai be smailu paraso ji :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Buvo man panašiai. Rašiau be smailų ir draugė supyko ant manęs. Bitch. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#5 aciu labai. pazadinai sese dabar reks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Kazkada taip rasiau atrase kur smailas? :D
Teenagor 5558    
pz, rimtai, taip ir būna :D ;o!! ++++
sima48 5558    
#5 BLET KO CIA REKI GAL EIK NERVUS PASIGYDYT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
[b]#5[/b] nerek debile!
pinkisirmakaule 5558    
KAIP IR SU CAPSLOCKU KAI RASAI ATRODO KAD REKI
sima48 5558    
jo be smailu jei kas paraso tj baisu net pasidaro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Bent jau aš labai nemėgstu žinučių be šypsenėlių :)
Nesa 5558    
Nebūtinai. Tiesiog būna tokių kurie ir nededa smailų. :)
Tipo 5558    
Rimčiau ir nebūna
Grįžti į viršų