#16 captain obvious
-Jis parašė BE SMAILŲ. - -Taaaip, tai jau tikrai rimta..
Anonimas
5461
puukis4
5557
#15 smile - šypsena . sms`e smile yra šitie " :D :P :* :) :{ :} :( ;( " ir t.t
Anonimas
5557
kas tas smailas wps
Auch
5557
jeigu žmogus visada rašo su smailais ir staiga gauni iš jo rimtą sms be jų, tuomet tai aišku.. nuo pačio žmogaus rašymo būdo priklauso
Anonimas
5558
jo ir tada neuspranti ar jau uzpisai zmogu ar jis seip taip parase ;D
Anonimas
5558
Rimciau kai be smailu paraso ji :D
Anonimas
5558
Buvo man panašiai. Rašiau be smailų ir draugė supyko ant manęs. Bitch. :)
Anonimas
5558
#5 aciu labai. pazadinai sese dabar reks.
Anonimas
5558
Kazkada taip rasiau atrase kur smailas? :D
Teenagor
5558
pz, rimtai, taip ir būna :D ;o!! ++++
sima48
5558
#5 BLET KO CIA REKI GAL EIK NERVUS PASIGYDYT
Anonimas
5558
[b]#5[/b] nerek debile!
pinkisirmakaule
5558
KAIP IR SU CAPSLOCKU KAI RASAI ATRODO KAD REKI
sima48
5558
jo be smailu jei kas paraso tj baisu net pasidaro
Anonimas
5558
Bent jau aš labai nemėgstu žinučių be šypsenėlių :)
Nesa
5558
Nebūtinai. Tiesiog būna tokių kurie ir nededa smailų. :)
Tipo
5558
Rimčiau ir nebūna
|

