- Ką naujiems planuoji? - - Nesmigt iki fejerverkų.

2011.12.12 bujojus
  • 112
6
- Ką naujiems planuoji?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
ir as jau eile metu nematau fejerverku... dazniausiai paziuriu vienas namuose ir smingu.
Nuotraukos nėra
seinas 5311    
jau kelintus metus is eiles nematau ferferku ::D:D
TheDemotivator 5311    
sita demo gera :D
Nuotraukos nėra
Vartotojas18 5311    
eisiu megot
TheDemotivator 5311    
#1 eik nx su savo rekkama!
Grįžti į viršų