apv'a'gia o ne apv'o'gia
Kai apvogia - bent sienos lieka
Anonimas
5718
suzeistas
5764
pizdec krc :D
Anonimas
5772
na jo baisu...pati patyriau gaisra...tj zodziai teisingi
Anonimas
5773
net siurpas perbego... =/
Anonimas
5779
mano tecio megstamiausi zodziai ;/
Anonimas
5784
Liudna demotivacija..
Anonimas
5785
tiesa kas tiesa ;)
Anonimas
5785
nu joo, namai man buvo sudege, nekoks jausmas...
Anonimas
5785
#5 :D
Spameris
5786
Kaaaaaaaaaaaai apvogia
Totoro
5786
Kaip apvogia? :D Gal - Kai apvagia? Ir dar kablelis nepamaišytų.
|

