-Kam Opeliui galinio lango šildymas? - -Tam, kad nešaltų rankos kai jį stumi.

2014.03.21 AlausPakelis
  • 43
8
opelis,sildymas,langas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4476    
Opel yra zjbs, BMW yra xujnia
Nuotraukos nėra
Anonimas 4477    
nevarykit ant opeliu
Simoonaa 4477    
:D Opelį be šildomų langų turėti-nevarkė
Nuotraukos nėra
Anonimas 4477    
Ko jau ko, bet opelio nereiks stūmt, jei senesnė mašina, tai tik rūdelių reik bijot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4477    
Na man dar neteko Opelio stumt, o važinėju jau ilgokai ir ne su pirmos jaunystės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4477    
pristigo minčių normalioms demotyvacijoms? kas stumia mašiną už galinio stiklo.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4477    
Opelio bėda yra rūdys, bet tikrai ne patikimumas. Dar didelis klausimas kas patikimesnis ar Opelis ar jūsų A6 su 2.5tdi
Grįžti į viršų