- Mama, aš princesė? - - Sūnau, tu debilas..

2011.06.26 zvp
  • 441
20
- Mama, aš princesė?






Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
Panasiau I anegdota nei I demOtyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
;D
puukis4 5480    
Būtų juokinga, jei nebūtų graudu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
#13 Pasakytu. :)
Fanatikeee 5480    
aww, so sexyyy ;@@**
sima48 5480    
o kokie drabuzeliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
Jei taip suauges baxuriukas darytu, tai drasiai pasakytu...
Eimantass 5480    
mama taip niekada nepasakytu
Spartasaurus 5480    
Iš šapro girdėjau šitą :T
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
bet nesakykit, papus pane.. hmmmmmmmm bahuras turi geresnius nei 7oke :D
Geras_Iksas 5481    
#6 owned :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
FAKE AND GAY! YAAAY!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
pzklykiu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
kas čia per demo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
geras šitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
-Mama, man jau 18 metu ir tu man vis dar neleidi dazytis
-Tylek Petriuk. Tau to nereikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
justino bieberio baxuras...
zilwis777 5481    
Ir dar ryža barzda... pipiec...
kristal 5481    
+++
Grįžti į viršų