nei demotyvacija cia, nei kas...prikolas kazkoks kuris neturetu sitam puslapy but
- Nemanai, kad laikas islipti? - - Ne, mamyt. Mano kojos dar nesusiraukslejo. Matai?
Mp3
5834
Anonimas
5841
kas cia per demotyvacijos :D:D tokius nebent i cha lt det
Anonimas
5842
ir mama ir mano tinka.... Doesnt matter
Anonimas
5842
#5 nebesvaik, plesvarni.
Anonimas
5842
#2 ma - sutrumpinimas mamos ,o ne mano ;))
Anonimas
5842
cia vos ne sernas :D
Anonimas
5843
Ma - my - mano
Anonimas
5844
Pamenu tuos laikus..
|

