- O kas tarp jūsų dabar? - - Mes vienas kitą prisimenam.

2012.03.14 coliuke_
  • 31
88
- O kas tarp jūsų dabar?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
#85 sudurnėjusi senutė (nieko čia labai baisaus, juk visi žinom kad senatvėje suvaikėjama arba sudurnėjama tavo atveju)
coliuke_ 5203    
#86 Kaso tave? Turiu daugiau nei 18 tiek užtenka žinot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5203    
#85 Kiek?
coliuke_ 5212    
#84 Pilnametė. Ir dar kaip. )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
;D nepilnametė - nepilnaprotė
coliuke_ 5214    
Tai, kad nėra ką gintis :D Jeigu iš nick'o jau galima identifikuot žmogų, tai komentatoriai jau padarė didžiulę pažangą čia besėdėdami :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
#81 nu nesigink :D
coliuke_ 5215    
Gyvenime nesilankius tokiam psl :D Su kuo toliau tapatint pradėsit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
coliuke paskaiciau tam tuiras komentarus, labai panasu i tave :D
coliuke_ 5215    
#78 Bitch, please. I'm not from Plungė + I'm not 14 years old.
coliuke_ 5215    
#75 Rimtai durnas tu? :D Gyvenime nesilankius tokiam ir tą patį kartoji vis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
#75 numesk linka apie ja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
Ko tuiras.lt nesilankai, bijai kad vel uzduchins anonimai?
coliuke_ 5215    
Tik nereikia.. Nieko aš neskatinu. Norės pasiims ir rūkys. Jau tik nereikia susiet, kad mano demotyvacijos atsieit turi įtakos vaikams ar paaugliams. Taip kad neieškok to, ko čia nėra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
coliuke coliuke man vienodai susietos tos tavo demotyvacijos su tavo gyvenimu ar ne.. bet tokio bonalaus sudo ne tik kad tvirtint bet ir kurti negalima. . ir neskatink rukymo tarp jaunimo buk padori.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
:D as irgi. ata ata!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
gerai jau gal baigiam. Kazkaip nemegstu su gejais kalbetis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
ok
متشرف بمعرفتك!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
dar arabiskai pakalbek :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
#67 I don't make the rules, I just enforce them
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
#66wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
#65 tuoj tolerantiskam jaunimui pasuksiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
#64Turiu ir ka tu man i tai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
turi kazka pries gejus?????? #63
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
#62 tu gejus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
fu neberasyk man :D
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5216    
#60 Atsiprašau ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
mane skaudina tavo sarkazmas :'(
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5216    
#57 Linksma su tavim kalbėt.
coliuke_ 5216    
#55 Užtenka man jau ir čia "gerbėjų".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
o u mazafakaaaaaaaaa as juk neturejau omeny fizinio kuno!!!
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5216    
#51 Aš ant žemės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
Coliuke as tavo slaptas gerbejas :***
coliuke_ 5216    
#53 Aš išgalvotas personažas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
50# kiek jai metu ir is kur ji ????????/
coliuke_ 5216    
#50 Čia iš kokios operos? Man negirdėta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
eik tu, kokia cia pajuoka :D pavarot brac...nusileisk ant zemes, viliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
sukurk demotyvacija kaip tave duchino tuiras.lt anonimai ir uzsimesk ta foto kur su triusikais buvai nusifotkinus
coliuke_ 5216    
#48 Nesusireikšmink.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
Coliuke :*
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5216    
#46 Aš galiu pakartoti coliukės žodžius "nedaryk pajuokos iš savęs". ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
nu nepyk, as irgi motera, juk visos jos nesuvokia, ka sneka :D )
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5216    
čia 37 skiriu :)
coliuke_ 5216    
#41 Kai tas pats per tą patį, kažkaip ir susidomėjimas dingsta.
#42 Nedaryk pajuokos iš savęs.
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5216    
Nesuvoki ką šneki. Ok, bandom pakeist sakinį, pvz "geriausia būtų). Dieve, sakau, prie bet kokios smulkmenos prikimba.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
Cociuliuciciuke mua :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
kaip gali buti gaila laiko, kuris nieko vertas? :D :D:D:D
tu sauni pana, coliuke, tik biski susireiksminus :D :D ADIOS!!!
coliuke_ 5216    
Juokdariai :D Net gaila laiko kiekvienam skirt :D Diskutuokit toliau man nei šilta, nei šalta. )) Laukit sekančių demotyvacijų, pachat'insim dar būtinai. ))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
#37 Taip, nereikia itakoti protingo zmogaus nuomones, tegu daro ka nori, o kai jau sakys "prasau, patark man, ka daryyyyt :(((" tada dalinkis patarimais. )))))
(50-88)
Grįžti į viršų