-O, mažute, labas! - - Mažutis pas tave kelnėse, o aš Toma.

2011.02.21 pri2sk
  • 337
36
-O, mažute, labas!







Nuotraukos nėra
Anonimas 4937    
#35 Pasireiškė linksmuolis :D kas tave prie kompo prileido, šūde
Nuotraukos nėra
Anonimas 5107    
kaimieciai jus kaimieciai.... krwa graudus padarai bbd.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5197    
Tiktu atsikirst labai tokiu atveju "Tai gal nori paziuret, ar tikrai mazutis?"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
Labas zirafa reikia rasyt tada...Nesuprantu neturi prie ko prikibt... Storos mergos demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Eik tu naaaaaa.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Zharna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
komentarus paskaicius graudu daros:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
tai mes bernai tada pradesim rasyt labas ozka. tada tikrai jum tiks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Sliuha.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Nervin ta mazute tj reiktu uzstumt gal taip ir man kada ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#15 speju spoguotas kad netilptu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#15 Pyktis suėmė, kad tavo mažutis ir kompleksą įsivaręs ? ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
rašyk sutre tiktai jei turinti vardą nx nes užknisi labiausiai nei kas kitas su savo tais komentarais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
gerai mergiote atsake. nes nervian kai labas mazute,labas grazuole ar pan... o del mazo kelnese pyksta tik tie kas jaucia kompleksa :D nes cia niekam nebuvo asmeniskai pritaikyta bet atsirado kas sureagavo piktai :D
NandP 5605    
Kur ten prisiminsi visų vardus xD
Jau geriau taip pavadinti, negu vardą sumaišyti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
o as Petra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
cha cha mink nx :D , primena ta video kur mergaite pasiuncia nx tas is lt talentu, nors ten aisq tik girdis taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
LIABAS DIDZKE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
sakyciau tas mazutis tau i burna netilptu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#6 nesveikai užskaitau (y)
povilasq 5605    
- pamaciau kaip atrodai, del to ir mazutis :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#10 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#9 pize Forever alone :D
Jauciu niekaip nesikreipia i tave
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Dar gerai, kad Toma, o ne Tomas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
O man patiktu, kad vaikinukas taip kreiptusi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Teenagor uzskaitai, nors malonu kai vaikinas atsimena varda, pasktutini akrta kai mane su kita sumaise gavo i snuki veliau jo nebamaciau.. ;D
Nuotraukos nėra
aferisteee 5605    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#5 blin poto nesisteebekit kad esat forever alone
Teenagor 5605    
#2 blin kaip mes jus visas galim atsimint? :D
kristal 5605    
Uzskaitau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
nereik lochu but ir nesakys taip...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
jo nervin kai nagli bernai sveikinas, sveika grazuolyte, ir t.t . mes turim varrrrdus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
tokiai slepai atsakymas- pas taves kleckas silkem smirdi tu kutvela nx!
Grįžti į viršų