#8 gaidys tai tik tu #7 issiciuchink :) lenkt neuzdrausta ir tai reik darit su protu ,o jai neturit ka parasit ,nes net masinoi nesedeje tj patilekit geriau.. :)
- Spėsiu aplenkti. - Pasakė vairuotojas savo draugams.
Anonimas
5146
Anonimas
5328
ot gaidys islindo ne i ta juosta
Anonimas
5604
va mane tokie idiotai užknisa, jeigu nebučiau stapdes tai butu man pries akis yvykusios gal 6 avarijos, kvaili lietuviai, kur nuskubesit...
Anonimas
5604
Ouuu jeeee pavarė :D
Anonimas
5604
zymes vos ne geresnes uz pacia demotyvacija
Anonimas
5605
visi mes pridarom kvailysciu, gal tik nevisada su tokiomis ziauriomis pasekmemis
Anonimas
5605
Pagaliau kazkas surpato kas yra tikra demotyvacija :)
kristal
5605
Spėjo aplenkti tik savo angelą sargą...
Anonimas
5605
o tai spejo ar ne??
|

