- Spėsiu aplenkti. - Pasakė vairuotojas savo draugams.

2011.02.21 PlejBona
  • 105
9
neskubek, gyventi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5146    
#8 gaidys tai tik tu #7 issiciuchink :) lenkt neuzdrausta ir tai reik darit su protu ,o jai neturit ka parasit ,nes net masinoi nesedeje tj patilekit geriau.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5328    
ot gaidys islindo ne i ta juosta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
va mane tokie idiotai užknisa, jeigu nebučiau stapdes tai butu man pries akis yvykusios gal 6 avarijos, kvaili lietuviai, kur nuskubesit...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Ouuu jeeee pavarė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
zymes vos ne geresnes uz pacia demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
visi mes pridarom kvailysciu, gal tik nevisada su tokiomis ziauriomis pasekmemis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Pagaliau kazkas surpato kas yra tikra demotyvacija :)
kristal 5605    
Spėjo aplenkti tik savo angelą sargą...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
o tai spejo ar ne??
Grįžti į viršų