#8 gaidys tai tik tu #7 issiciuchink :) lenkt neuzdrausta ir tai reik darit su protu ,o jai neturit ka parasit ,nes net masinoi nesedeje tj patilekit geriau.. :)
- Spėsiu aplenkti. - Pasakė vairuotojas savo draugams.
Anonimas
5142
Anonimas
5324
ot gaidys islindo ne i ta juosta
Anonimas
5600
va mane tokie idiotai užknisa, jeigu nebučiau stapdes tai butu man pries akis yvykusios gal 6 avarijos, kvaili lietuviai, kur nuskubesit...
Anonimas
5600
Ouuu jeeee pavarė :D
Anonimas
5600
zymes vos ne geresnes uz pacia demotyvacija
Anonimas
5600
visi mes pridarom kvailysciu, gal tik nevisada su tokiomis ziauriomis pasekmemis
Anonimas
5601
Pagaliau kazkas surpato kas yra tikra demotyvacija :)
kristal
5601
Spėjo aplenkti tik savo angelą sargą...
Anonimas
5601
o tai spejo ar ne??
|

