...Kai Lietuvoje, - dar buvo galima gyventi!

2011.12.28 sanctuary
  • 150
12
uzkniso, vazneti, baltarusisko, benzo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5181    
buvo taip pries 20 metu :D
Nuotraukos nėra
pz222 5285    
#8 koks nx fake! buvo taip. gal tik taves dar nebuvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5287    
minimumas buvo 300 lt, bet litas buvo lydus svarui sterlingui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5289    
miau dar labai mažas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5290    
photoshop!!! fake
Nuotraukos nėra
Anonimas 5290    
#4 Tikrai ne už 670 už 1500
Nuotraukos nėra
Anonimas 5290    
tj tuoj tos naftos nebeliks tdl tokios ir kainos. visiems seniai jau aisku tik sedi ir nieko nedarojknkj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5290    
zie jo mazeikiai :D dbr vietoj sitos yra liorlen DegAline
Nuotraukos nėra
Anonimas 5291    
o dabar uz 670lt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5291    
Pochui, kad dauguma dirbo už 1000...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5291    
opa mazeikiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5291    
net jei ir dabar butu mazeikiu nafta, nebutu taip pigu. ir net ne 2 ir ne 3lt.
Grįžti į viršų