buvo taip pries 20 metu :D
...Kai Lietuvoje, - dar buvo galima gyventi!
Anonimas
5181
pz222
5285
#8 koks nx fake! buvo taip. gal tik taves dar nebuvo :D
Anonimas
5287
minimumas buvo 300 lt, bet litas buvo lydus svarui sterlingui
Anonimas
5289
miau dar labai mažas
Anonimas
5290
photoshop!!! fake
Anonimas
5290
#4 Tikrai ne už 670 už 1500
Anonimas
5290
tj tuoj tos naftos nebeliks tdl tokios ir kainos. visiems seniai jau aisku tik sedi ir nieko nedarojknkj
Anonimas
5290
zie jo mazeikiai :D dbr vietoj sitos yra liorlen DegAline
Anonimas
5291
o dabar uz 670lt :D
Anonimas
5291
Pochui, kad dauguma dirbo už 1000...
Anonimas
5291
opa mazeikiai :D
Anonimas
5291
net jei ir dabar butu mazeikiu nafta, nebutu taip pigu. ir net ne 2 ir ne 3lt.
|

