07:00 - Nu na.. Šiandien miegot eisiu anksčiau.

2011.01.27 YourFriend
  • 253
15
miegas,mokykla,nx







Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
Cia tiesa.Irgi,vos atsikeli,ir sakai sau:Bliaaaa,kad dar taip ilgai sedeciau per nakti...Vsio,siandien eisiu anksciau miegot..Praeina diena,ir vel per puse nakties tik eini miegot. :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
#8
nesuprask tiesiogiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
tokiu metu jau darbe bunu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Butent!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
kiek gali būt tų pačių demotyvacijų tik šiek tiek kitaip parašytų? :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Va va ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Jo, pasakau, bet visvien einu gult velai... Paskui pykstu krc ant saves.
povilasq 5628    
krc tai kad 10:30 rodo...
Nuotraukos nėra
DeemO 5628    
Kiekviena ryt ta pati pirmoji fraze.. bet as truputi anksciau krliuos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Man tas pats, vos ne kiekviena ryta taip sakau, bet vakare visvien kitaip darau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Tokiu laiku jau namų išeinu, taip kad man netinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
jau net nezadu nes zinau kad taip nebus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Dažnai taip pagalvoju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
niekada taip nesakau, nes žinau, kad tikrai neisiu anskčiau miegot :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
kiekviena diena vos ne :D bet kai tai pasakai gaunas kad nueini DAR veliau :D
Grįžti į viršų