paaiskinkit- nu atsitrenke lektuvas
09.11 - Štai kur Osamos įkvėpimas
Anonimas
5407
Anonimas
5407
nesuprantu :D
Anonimas
5834
:D
Marko
5870
Žiaurokas
Anonimas
5878
As ziurejau dokumentini pasirodo visoi S.amerikoi buvo like tik keli naikintuvai kiti buvo parade... Is vis jau kai pamate kad lektuvai arteja link miesto turejo juos numus. sitie dangoraiziai buvo pretekstas pradet kara pries visus situos musulmonus. Nors is tikruju tai cia amerika padare salygas tam.
Anonimas
5949
karottes, filmas vadinosi "Zeitgeist"
Anonimas
5952
neblogas neblogas Bet visa sita shit ne Osama padare isvis ten buvo ne teroro aktas o tiesiog pati amerika susprogdino situoj savuosius dvynius ;) vat vienas pvz :. (jai netikite galite pasidometi patys) dangoraizei buvo pastayti taip kad jie iskestu lektuvu puolimus ir jaigu ipuole lektuvai tai tikria neturejo visas pastatas sugriut i tik virsus . Yra viena labai geras filmas tik nebepamenu ten visa tiesa apie situos dalykus kad buvo padetots bombos po dangoraizeis ir t.t
Anonimas
5964
nu db ajsku nuo ko viskas prasidejo..
Anonimas
6014
kaip ironiška ;D
Anonimas
6032
:D Linksmai.
Anonimas
6038
eina naciort
Anonimas
6043
per daug ziuru kad butu galima pasijuokt.
|

