10 minučių sau. - Tiesiog įtrauk ir užsigerk, ir dūmai tavo viduje išdegins tavo svajones.

2011.02.22 Goodd
  • 87
9
gyvename, tik, karta







Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
absurdas ne demotivacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
Nu c'mon,ne visi šiam gyvenime kavą mėgsta:D
Marie 5601    
kad tik ne ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
wtf
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
kad labiau 3 min koks asilas ruko cigarete 10min?
Zewrus 5601    
sveikam mirt neapsimoka..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
uzsinorejau parukyt dbr. Aciu bl
Nuotraukos nėra
fukaka 5602    
kazkokia gejiska motyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Tik kvailiai gyvena viena karta.
Grįžti į viršų