neziuriu seniai atsibodes
100 kartų matytas, - bet vistiek žiūri
Anonimas
4932
Anonimas
5159
man jis antijuokingas jau
jwoooow
5340
Kalėdos, be vienas namuose, ne Kalėdos.
Spartasaurus
5349
per daug stereotipiska demo
Anonimas
5657
tradicija, visada pasiziuriu, smagus filmas
Anonimas
5657
pora kartu maciau ir nebeziuriu.
Anonimas
5669
mldc tv3 nekeicia tradiciju :D
Anonimas
5671
;D nebeziuriu!
Anonimas
5672
5-dieni ziurejau ir kai zvengiau :D nors zinau sita filma mintinai bet vistiek :)
Anonimas
5672
nemirtingas filmas xD
Anonimas
5672
neziuriu. atsibodo po pirmu 25 kartu
Anonimas
5673
Nes sis filmas nuostabus :))))
Anonimas
5673
100 kartu matytas,bet vistiek ziuri. manau cia veidas :D
Anonimas
5673
#10 jo ir man tas pats...
Anonimas
5673
Žiūriu ir vis dar juokiuosi , būtent kai rodo šitą sceną : DDDDDDDD
evalduxas99
5673
geras ☺
Anonimas
5673
Visada ziuriu, bent jau legendines pirmas 2 dalis <3
Eco
5673
Nežiūriu, nes jau atsibodo.
Anonimas
5673
o kas tai
povilasq
5673
čia tas pats kaip mūsų tėvų karta žiūri šuriko nuotykius, po pirties ar ką nors tokio. Žiūrėdami tuos filmus prisimena jaunystę. Man home alone tai jau tradicija, mūsų vaikai turės savų filmų jeigu dar bus tokie...
Anonimas
5673
Nebeįdomus net.
gretagreat28
5673
max 4 kart maciau,
Anonimas
5673
nx neziuriu byby dejau nx
Anonimas
5673
#3, pritariu. :D
Anonimas
5673
simta kart maciau ir dar ziuresiu. jau net zinau kur juoktis reikia. bet mielas filmas.
anonimas
5673
4-5 kartus kiekviena met paziuredavau ir nebeziurejau daugiau :D
Anonimas
5674
net ne
|

