Spameri, cia vis delto juodas humoras. Pats laikas atskirt.
1986 - Gimiau nei per anksti, nei per vėlai. Gimiau pačiu laiku.
Anonimas
5212
Anonimas
5354
Neišmanėliai, vandenliginiai, žiūrėkit čia lacomunidad.elpais.com/sonypozo/2010/8/18/aberraciones-causa-la-radioactividad-a-armas
Spameris
5357
ČIA IRONIJA, O NE JUODAS HUMORAS, PATS LAIKAS IŠMOKT ATSKIRTI.
anonimas
5357
bet nemire paciu laiku
Anonimas
5357
Nesuprantat mulkiai visvien..
Anonimas
5357
tai gal pasigydik ;D Čia kaip tik nuo Černobylio. Jei nežinai pasimokyk. Viskas per tą radiaciją
Anonimas
5357
lioha vel pasineres i mokslo pazinima sviecia jaunima
Anonimas
5762
Tai vadinama vandenlige ;oo
Anonimas
5784
#8 Tu mastai ką šneki? Čia radiacija jokio poveikio neturi. Čia yra viena rečiausių genetinių ligų pasaulyje. Paieškok google elephant man gal rasi ką nors panašaus. O šiaip ir šiais laikais tokie dar gimsta ir nieko čia nepakeisi. 1986 ar 2010 gimsi, bet vistiek tokius defektus gali turėt.
Anonimas
5785
ir iš kur tokių Pr0tingų atsiranda vis? 0_o
Anonimas
5785
Taigi cia photoshopas, as 12 metu mokejau tokius efektus uzdet, o tas cernobilis tai tik prasimanymas, o jus durni lietuviai ir galvojat kad taip ir buvo.
Gusta-Fang
5785
#5 Kvaily kas juokiasi?? Brunduk jeigu tu butum tuo laiku gimes, radijacijos doze buum gaves, tai irgi nekoks butum.
Anonimas
5785
labai nepatiko,baisus dalykas tada buwo,o cia mzdg pasisaipymas
OoS
5785
Žostka demo, bet užskaitau. Tik čiuju pusė burundukų nesupras
Anonimas
5785
ufo on air.
Anonimas
5785
Uj... Koks mielas :)
|

