20 priežaščių - nebegerti

2011.05.16 sunheat
  • 261
18
20 priežaščių







Nuotraukos nėra
Heyyou 5317    
OMG, geriau jau tikrai negert.... nu nsmn,...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Geriausia apsimest, kad luzai pirmas ir laukt chebros rekcijos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
cia tik viena priezastis : negerti iki komos kad poto taves neisniekytu, 1 priezastis 20 pavizdziu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
kai turi tokius draugus, priesu jau ir nebereikia :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
#10 tu pats 10
Eimantass 5516    
20 priezasciu kodel nereikia smigti pirmam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
o cia tai ziauru,ziauru ziauru ;D
povilasq 5516    
10 geriausia :D o siaip svarbu neluzti pirmam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
kad ne geriancios panos nebutu prasmes gert
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
10 pic geriausias... Eziukas miega... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
stipriai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
geriancios panos yra slyksciau negu slykstu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
slykstu kai panos taip nusigeria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
Ten kur dantų krapštukų y galvą prikaišiota,tai mes irgi vienam taip buvom padarę :D
Spameris 5517    
Nesuprantu aš tokių žmonių, litrą alaus išgeri ir gerai, būtina prisimaukt be saiko ir po to žemintis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
20 priežasčių neužmigti pirmam per balių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
7 reason LOL :D
Grįžti į viršų