#5 atgalinis laikmatis ir zodynas
2000 VS 2012 - Kas nugalėtų?
Geras_Iksas
5210
obuolys
5210
kiausinis tai taimeris, o dežutė, tai aš pats nesuprantu. bet vistiek 2000 variantas geresnis.
Anonimas
5210
kas tas kiausinis ir ketvirta dezute desinej?
Anonimas
5210
man asmeniskai geriau turet tikra daikta rankoj negu elektoniny varianta, skaityt tikra knyga daug didesnis malonumas
Anonimas
5210
#1 Tik tau taip atrodo
Anonimas
5210
[youtube]NSy3fQ7RxyU[/youtube]
Anonimas
5212
per telefona nieks failu nekelineja
|

