Nu bet tai jobtvajmat kaip šalta!
2010-ųjų vasara baigėsi, - o liūdinčių rasti sunku.
OoS
5772
Anonimas
5772
Visi cia taip dejuoja, kad vasara baiges, lygtai visas gyvenimas butu baigtas. Kaip tik gerai, mokykla, ismoksit ko nors o ne vasara bambas trinsit :)
Anonimas
5773
Is tikruju net nejauciu liudesio del mokslo metu pradzios, kai musiskiai taip puikiai zaidzia. Ir toliau taip! Saunuoliai!
Anonimas
5773
nesamone, daug kam liudna.
Anonimas
5773
#19 :D nuzudei :D
Anonimas
5774
Jaska!!!!!!!!!
Anonimas
5774
Liūdi vaikai, kuriem reik į mokyklą, o kitiem viskas tas pats, tik klimatas keičiasi.
Anonimas
5774
#3 by** tu ten myli.
Anonimas
5774
zjbs kad vasara baiges :)
Anonimas
5774
džiaugiuosi ir liūdžiu, taigi nuotaika neutrali :D
Anonimas
5774
saunuoliai krepsininkai
Anonimas
5774
Puiki demotaivacija! :)
Anonimas
5774
NEIMANOMA!!!!!!
Anonimas
5774
nu blm, liudinciu nors ir gatvej gali surasti, cia laukianciu rudens sunku surasti ;/
Anonimas
5774
super! :D
Anonimas
5774
Myliu Lietuvą, lietuvius ir krepšininkus... JŪS NUOSTABŪS, AČIŪ UŽ PERGALES
Anonimas
5775
sita tai tikrai gera mintis ;D
uNity
5775
geras :D
|

