luv it...emo 4ever!!!!
2060-ieji - šeimos albumas
Anonimas
4761
Anonimas
5144
#40 Skandinti vietoj kačiukų, arba parduoti ant klijų, arba ant kuro, o už gautus pinigus sterilizuoti kačiukus, kad nesidaugintų, ir nebūtų ką skandinti. Vienu šūviu du zuikiai :)
anonimas
5672
#55 blondine ne plauku spalva, o gyvenimo stilius? :)
Anonimas
5673
ko tau blondines netinka?? Ne blondines durnos, o tie kurie sako, kad jos durnos patys - ne ka protingesni, taigi siuo atevju, protu tikrai nepasizymejai ;)
anonimas
5676
jauciu gali buti ir toks variantas: tetis (su nike treningais skusta galva ir sulauzyta nosim) ir mama (isejusi is soliariumo su miniaku, blondines plaukais ir rozine maikute). teta Agne (juodais perdazytas plaukais, soliariumine ir "duckface" poza)
Anonimas
5682
zest
black11
5744
#52 tj ismok skaityti nes ten viskas gerai.
Anonimas
5744
va cia yra ziauru...
Nordze
5745
#46 pirmas sakinys geras. Pagalvokit, jei chuck'as naintų viską, kas jam nepatinka, juk neturėtume nieko. :D
Nordze
5745
Baikit gi, EMO merinos žiauriai fainos :D
Anonimas
5745
#46 Blemba, Pažėk ką parašei, nes vienas sakinys kitą paneigia, net juokinga skaityt :D
Anonimas
5745
ziauriai cia...
Anonimas
5745
hmm... o as maniau kad tokie nesidaugina
black11
5745
#48 tj ir nereikia verkti ;D
Anonimas
5745
Čiuju durnai atrodau ,kad viena žvengiu prie pc ,bet komentarai .... Visa demotyvacija :D:D:D:D Sako kažkas: šio stiliaus atstovai :D:D:D Kitas - vėl apie stilius :D:D:D Nu humoro šalis :D
maziukeaa.
5745
nsmn
black11
5745
jus tokie lopai.... uzaukit O_O iszudyti emo?.... blt kas jums nepatinka? kiekvienas rengiasi taip kaip jam patinka. man pvz slykstus "fyfos bx" nes nenoriu kad aplinkiniai pagalvotu kad as lezbe. tj ka man db bekt juos iszudyti?!. o del sitos demotivacijos tj ji man slyksti nes tie kurie pjaustosi (ir tj nera vien emo) jiems reikia biski pas psichologa pasivaikscioti. tokie tevai? tikrai bus vaiku kurie gims pas tokius tevus nu ir? ir ka jiems daryti? uzmusti savo tevus nes jie emo? emo emo visiem nepatinka emo cia skonio reikalas. dar cia kaskur skaiciau apie dazimasi kad SLYKSTU DAZYTIS TUSU nu ir kas cia slykstu? geriau eiti su rizom blakstienom? tikrai ne ir siaip dazosi tusu ne vien emo dazosi ir fyfos ir freestyle visos.
myoko
5745
#44 Kaciuku negalima skandinti.
Anonimas
5745
skandint kaip kaciukus nachui
Anonimas
5746
#36 neturiu ka pasakyti apie tokius komentarus nei supratau ka norejai pasakyti nei nuskambejo graziai...
Anonimas
5746
gaidukai mielieji, tokių žmonių emo vadint neverta : ) emo yra muzika, o žmonės kurie neteisingai perteikia tą sąvoką, ir papraščiausi gaidžiai, darantys iš savęs klounus ir žalojantys save be jokios priežasties. ppl, prie sakydami EMO pasidomėkit, ką tas žodis ištiesų reiškia, o ne tikėti pirmųjų pasitaikiųsiųjų pasakojimais. peace
Anonimas
5746
apie ka jus cia snekat ;D pasaulio pabajga ir t.t :D jau zadejo 2007,2010 pavasari kara 3 pasaulini zadejo ;D ir bybis jum nq ner :D bet demotivacija tak kieta ;D
Anonimas
5746
Turėkit proto viskam yra ribos, net ir tolerancijai, apie kurią čia kai kurie kalba...
Anonimas
5746
2059-aisiais laikraščių antraštės bus: zombiu virusas pasklido po pasauli
Anonimas
5746
#32 nera logikos teigti kad 2012 pasaulio pabaiga. To nebus.
Anonimas
5746
#33 Jo geriau but debilu papistu kaip lietuvis nei turtingu kaip Rusas
Anonimas
5746
#34 Blt graziau negu apipjausytos rankos ir juodu tusu ismaliavotas veidas kas tikrai nera grazu
Anonimas
5747
Man asmeniškai tai irgi žiauriai atrodo, bet dar nepamirškite fyfų+fyfų vyriškos lyties. Irgi žiauru: nuotraukoje tėvas ir mama su 1kg špakliaus+ n valandų pragulėtų salariumuose. Daug geresnis vaizdas? Nemanau...
Anonimas
5747
koks skirtumas kai musu tevai buvo hipiai ;D gal prie rusijos netaip jautesi ;D bet kiek teko pazeti nuotraukas tai blyn blyn kokie plaukai budavo dar ilgesni nei dabartiniu banglu :D verkiat cia del kitu tevu... o siaip kaip ir minejo nebutinai emo turi pjaustytis pjaustosi ir kiti... stilius yra stilius per savo pauglyste turejau koki 5-6 stilius ir nepalikau nuo to prastesnis... na bet cia jums galvoti patys budami pilka mase...
Anonimas
5747
Nėra logikos. Gi 2012-aisiais pasaulio pabaiga ;x
Anonimas
5747
#30 Aciu tevai, gal nereik tos daugtaskiu dramos ?
Anonimas
5747
iki tokiu metu, mes tuos EMO sutrypsim :D turiu klasioke emo kuri gyvent negali be ciulpEMO :D krc venas persipjove duxe... nekenciu tokiu zmoniu.. ko gyvent, negera? Vaikai, nuvaziuokit i miska, paklausykit, kaip Ciulba ULba, paukstelei! Paziurekit, kaip kiskutis LIUOKT LIUOKT LIUOKT per miska prabega. Paziurekit kaip CSNinga kartais graziai. o dabar kariasi... tai karkites taip, kad sernai galetu apkramtyt, o dabar miske badas, nei zilutei ko uzkast... zodziu.. Isejau ryte pasportuot hum, iha hui! ir ziuriu... KABO JAU 2 ANE?!.. nu!! ale gyvsia... :D tingiu toliau rasyt :D
anonimas
5747
kazin ar iki tokiu metu paliks tokios subkulturos
Anonimas
5747
#23 cbb abliau
Anonimas
5747
noreciau tokios seimos ^^
Pykciurna
5747
gražumėlis :D
BlackCat
5747
Nice.... ;D
Anonimas
5747
As, nei emo, nei kas kitas, bet man giliai px kaip kas nori tas taip ir trodo. Nei zviuosi, nei ka . O kokiu as tevu nenoreciau? Tokiu kaip duguma Demotyvacija.lt lankytojai - siauros pasauleziuros, netolerntiski, iQ<50 ir t.t.
Anonimas
5747
Gali ir fyfos pjaustytis,ir gotes ir kiti.Pazistu tokiu. Taigi nereikia cia iskart "emo".Nes kiek pazistu sio stiliaus atstovu retas kuris pjaustos.Aisku visi per tai perejo.And people like u , fucking haters, are the reason why we have a middle finger. :D
Anonimas
5747
Teta agne graziai rankas susidirbus, slykstu man ziuret i tokius mzdg pasipjaustykim nes taip daro visi "tikri" emo....
Anonimas
5747
isaugoma is tu emo
Anonimas
5747
#19 Sutinku
Anonimas
5747
chebra reikia uzkirsti kelia tokiem dalykam!
Anonimas
5747
aliens?
Anonimas
5747
MADA
Anonimas
5747
ech tie istatymai. Jai nebutu istatymu nebutu ir tokiu daunu.
Anonimas
5747
hahaha :D geras sitas :D
Anonimas
5747
jus durni ?? :D:D baisu i tokius ziuret..
Anonimas
5747
pyzda idiotai :D
Anonimas
5747
7# +10 uz pasakyma
|

