21 amžiaus - užduočių vertinimas

2011.05.26 panele_tobulybe
  • 389
12
21 amžiaus







Nuotraukos nėra
narsyk.net 5198    
ND.NARSYK.NET - pratybu atsakymai nemokamai
sima48 5506    
;D
Fanatikeee 5506    
spaudžiu ;D padarysiu istorijos mokytojui. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
#7 Palygink mokinio ir mokytojos raštą...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Spaudžiu :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
stopudovai pats sasiuvinio savininkas cia viska parase,tipo prikolas.suaukit
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5507    
Panele Tobulybe, čia tu rašei šitą? Ir tau 21 metai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
nu matosi,kad čia nelabai pats mokinys padarė..
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5507    
#3 Dažniausiai palaukiu kol demo kas nors pakomentuos, tada komentuoju savo nuomonę. Be komentarų demotyvacija ne tokia gera būtų. Bet čiammano nuomonė.
wtf. 5507    
#2 Nerupi ir nerasai, paprasta ar ne? Demotyvacija geriau komentuok o ne komentarus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
wtf. tikrai mums ,,labai rūpi" kas tau niekada nepatiko.
wtf. 5507    
Tokie nuo sasiuvinio nufotkinti bajeriai man niekada nepatiko. Visuomet kvepia mazvaikiais, kurie tai padare patys.
Grįžti į viršų