nu blt jau buvo
23 praleisti skambučiai. - Nejaugi tu iš tiesų manai, jog aš negirdžiu?
Anonimas
5578
Anonimas
5590
tai isigyk klausos aparata tada :D
Anonimas
5602
nu as vienas is tokiu kur retai pamatau kad skambina ir visalaik paimu telefona pamatau daug praleistu skambuciu, bet kartais vieno kart neuztenka paskambint kad isgirst
Anonimas
5602
Pieva. man viena mergiote po 56 palikdavo. pridurka esa
Anonimas
5602
#2 #5 nu tai gal ir yra tokiu , bet nuo to ,kad 50 kartu skambinsi klausa tai nepageres.. pamatys pats paskambins
Anonimas
5602
paciai teko nekarta tiek praleisti , net daugiau:D ir nuosirdziai sakant tikrai negirdejau
Anonimas
5603
diamond sudas, HTC DESIRE HD, va cia ragelis kaip priklauso
TheGreta16
5604
2# visiškai pritariu. Ir aš ne vieną tokį pažįstamą turiu :)
Anonimas
5604
aha
Anonimas
5604
o mano telefoniux, htc touch diamond :)
Rendolfas
5604
Yra tkrai ne vienas pažįstamas, kuris tikrai negirdi.. Numeta telefoną kur nors ir dzin, susisiek kaip nori, kad ir bažnyčios varpais.
Anonimas
5604
Jėga :D
|

