3 valandas rašiau tekstą - Po to 1,5 valandos bandžiau suvokt ką parašiau

2011.06.01 CRONUS
  • 214
24
3 valandas rašiau tekstą







Nuotraukos nėra
Anonimas 5047    
 
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
#14 Sarkazmo visai nesupranti.. O man yra gaila kad yra tokių žmonių kurie visiškai humoro jausmo neturi.. :\
Tilas 5489    
yea, palaukit, vienas nusisvaigo ir dabar visi useriai pykstas kad vienas deda nejuokingus prikolus? ;P
Kentux 5500    
Ir vistiek nepavyko
kasiakas 5502    
#15 Ir čia tik todėl, kad tavo humoro jausmą išsinešė kalėdų senelis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
#14 No shit.. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
As bled kieC mans pri egza neprileda ti db ein zvyra vezti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
ir rasiau ir galvojau ka parasiau, bet pasirodo nieko neparasiau, ir isejau..
mirazas 5503    
visai nejuokinga :)
slibinas1222 5503    
man siaip keista, kaip patvirtina tokias durnas demo... :(((( liudna, pradedu nusivilti sia svetaine, jauciu, kad ji nebepatinka ir siaip jei anksciau kiekviena diena lankydavaus, tai db karta i savaite
slibinas1222 5503    
demo kurejas yra idiotas, tu ka negirdejai kas yra teksto suvokimo uzduotis??? Leis paaiskinti, tai uzduotis, kai yra suvokiamas duotas tekstas, atsakoma i uzduotus klausimus. Aisku?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
cia tipo bajeri bande suskelt ? jei nezinociau kas tas teksto suvokimas gal ir zvengciau, o dabar ... meh :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
Čia tai pzdc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
Jo eikit jus nx !
Nuotraukos nėra
EpicSaxGuy 5503    
Tigi moderatorisu įdėjo, turi būti juokinga. :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
Ai eikit jūs nx
wtf. 5503    
Kad nejuokinga :|
povilasq 5503    
krc, pas mus vykdytojas axujenas buvo... uzrase "tekto rašymas"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
Negi zmones rimtai sarkazmo nesuprantat?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
#1 eik tu? blt dekuj kad supazindinai niekas nezinojo. Pyrma kart girdi
kiki17 5503    
lievi tie egzai DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
Tikrai??? Nezinojau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
nu chebra jus prikolu nesuprantat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
Am,yra toks dalykas kaip teksto suvokimas. Tau duota teksto ištrauka ir klausimai pagal ją ir tu turi į juos atsakyt
Grįžti į viršų