3 valandas rašiau tekstą - Po to 1,5 valandos bandžiau suvokt ką parašiau
Anonimas
5046
Anonimas
5234
#14 Sarkazmo visai nesupranti.. O man yra gaila kad yra tokių žmonių kurie visiškai humoro jausmo neturi.. :\
Tilas
5488
yea, palaukit, vienas nusisvaigo ir dabar visi useriai pykstas kad vienas deda nejuokingus prikolus? ;P
Kentux
5499
Ir vistiek nepavyko
kasiakas
5501
#15 Ir čia tik todėl, kad tavo humoro jausmą išsinešė kalėdų senelis :)
Anonimas
5501
#14 No shit.. ;)
Anonimas
5502
As bled kieC mans pri egza neprileda ti db ein zvyra vezti
Anonimas
5502
ir rasiau ir galvojau ka parasiau, bet pasirodo nieko neparasiau, ir isejau..
mirazas
5502
visai nejuokinga :)
slibinas1222
5502
man siaip keista, kaip patvirtina tokias durnas demo... :(((( liudna, pradedu nusivilti sia svetaine, jauciu, kad ji nebepatinka ir siaip jei anksciau kiekviena diena lankydavaus, tai db karta i savaite
slibinas1222
5502
demo kurejas yra idiotas, tu ka negirdejai kas yra teksto suvokimo uzduotis??? Leis paaiskinti, tai uzduotis, kai yra suvokiamas duotas tekstas, atsakoma i uzduotus klausimus. Aisku?
Anonimas
5502
cia tipo bajeri bande suskelt ? jei nezinociau kas tas teksto suvokimas gal ir zvengciau, o dabar ... meh :|
Anonimas
5502
Čia tai pzdc :D
Anonimas
5502
Jo eikit jus nx !
EpicSaxGuy
5502
Tigi moderatorisu įdėjo, turi būti juokinga. :|
Anonimas
5502
Ai eikit jūs nx
wtf.
5502
Kad nejuokinga :|
povilasq
5502
krc, pas mus vykdytojas axujenas buvo... uzrase "tekto rašymas"...
Anonimas
5502
Negi zmones rimtai sarkazmo nesuprantat?
Anonimas
5502
#1 eik tu? blt dekuj kad supazindinai niekas nezinojo. Pyrma kart girdi
kiki17
5502
lievi tie egzai DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Anonimas
5502
Tikrai??? Nezinojau...
Anonimas
5502
nu chebra jus prikolu nesuprantat
Anonimas
5502
Am,yra toks dalykas kaip teksto suvokimas. Tau duota teksto ištrauka ir klausimai pagal ją ir tu turi į juos atsakyt
|

