3 valandas rašiau tekstą - Po to 1,5 valandos bandžiau suvokt ką parašiau
Anonimas
5048
Anonimas
5236
#14 Sarkazmo visai nesupranti.. O man yra gaila kad yra tokių žmonių kurie visiškai humoro jausmo neturi.. :\
Tilas
5490
yea, palaukit, vienas nusisvaigo ir dabar visi useriai pykstas kad vienas deda nejuokingus prikolus? ;P
Kentux
5501
Ir vistiek nepavyko
kasiakas
5503
#15 Ir čia tik todėl, kad tavo humoro jausmą išsinešė kalėdų senelis :)
Anonimas
5503
#14 No shit.. ;)
Anonimas
5503
As bled kieC mans pri egza neprileda ti db ein zvyra vezti
Anonimas
5503
ir rasiau ir galvojau ka parasiau, bet pasirodo nieko neparasiau, ir isejau..
mirazas
5503
visai nejuokinga :)
slibinas1222
5503
man siaip keista, kaip patvirtina tokias durnas demo... :(((( liudna, pradedu nusivilti sia svetaine, jauciu, kad ji nebepatinka ir siaip jei anksciau kiekviena diena lankydavaus, tai db karta i savaite
slibinas1222
5503
demo kurejas yra idiotas, tu ka negirdejai kas yra teksto suvokimo uzduotis??? Leis paaiskinti, tai uzduotis, kai yra suvokiamas duotas tekstas, atsakoma i uzduotus klausimus. Aisku?
Anonimas
5503
cia tipo bajeri bande suskelt ? jei nezinociau kas tas teksto suvokimas gal ir zvengciau, o dabar ... meh :|
Anonimas
5504
Čia tai pzdc :D
Anonimas
5504
Jo eikit jus nx !
EpicSaxGuy
5504
Tigi moderatorisu įdėjo, turi būti juokinga. :|
Anonimas
5504
Ai eikit jūs nx
wtf.
5504
Kad nejuokinga :|
povilasq
5504
krc, pas mus vykdytojas axujenas buvo... uzrase "tekto rašymas"...
Anonimas
5504
Negi zmones rimtai sarkazmo nesuprantat?
Anonimas
5504
#1 eik tu? blt dekuj kad supazindinai niekas nezinojo. Pyrma kart girdi
kiki17
5504
lievi tie egzai DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Anonimas
5504
Tikrai??? Nezinojau...
Anonimas
5504
nu chebra jus prikolu nesuprantat
Anonimas
5504
Am,yra toks dalykas kaip teksto suvokimas. Tau duota teksto ištrauka ir klausimai pagal ją ir tu turi į juos atsakyt
|

