404 - Not Found

404







Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#30 Demotyvacija ir neturi būti juokinga. Demotyvacija turi žmogų demotyvuoti arba paprasčiausiai liūdinti, o ne linksminti 14 metų idiotus, kurie internete vos pamatę kokią protingesnę mintį, iškart kiša ją čia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
nu demo tikrai neverta juoko kaip cia norejo zmogus pajuokauti. net sugraudino. prisiminiau filma pasaulio prekybos centras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
#20 o is kur tu ar aplamai kuris nors kitas galit zinot kaip istikruju buvo?? dar kolkas nera tiksliai zinoma ar cia teroristu darbas ar paciu amerikieciu suorganizuotas... o jai pradesit atpasakot kaskokius bulvarinius skaitinius ir jais ytikinesit kaska tj apmaudu :) tjp kad nesmerk tu kurie pasake tau nepatikusy zody kaip (#3) nes nei tu nei kas kits nezinom kas yra teisus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
#27 įdomu kaip kalbėtum, jei tame pastate, kuris "sugriuvo, tai sugriuvo" būtų žuvę tavo artimieji... Iš kur tokių nemąstančių žmonių atsirado, kuriems katastrofos juokinga, tai nesuprantu... Gėda už tave.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Kdl sakot nejuokinga? man juokinga pvz, ko cia liudet sugriuvo tai sugriuvo ir taip pasauly virs 6milijardu zmoniu, reik pamazint.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
#20 dar atsiranda tokiu kurie tiki bulvarine spauda...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
#3 Jojo, teroristų tų pačių teroristų, kurie vadina save bilderberg group ir illuminati.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
9/11 WAS AN INSIDE JOB AND THAT'S A FACT!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Paziurekit Zeitgeista, tapkit samokslu teoriju kureju aukom. Tokie filmai padaro jus bezdzionem, mananciom jog zino tiesa vien del to, kad filma mate. O demotyvacija labiau graudi nei juokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
tikrai nejuokinga ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
nejuokinga :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Dar atsiranda tokiu kaip #3 kurie mano kad 9/11 tai teroristu darbas... graudu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
#14 as bl paziureciau kaip tu reaguotum jeigu tavo artimieji butu zuvusiuju sarase
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
krč, gal prieš vieną mėnesį tokį patį demo sukūriau ir mano nepatvirtino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Ne teroristai griovė juos, jūs, reklamos aukos. Pažiūrėkit zeigeistą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
9/11 - INSIDE JOB
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Juodaa. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Demo tai tikrai gera, prajuokino :D
bet speju koks amerikietis pamates apsiverktu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Demotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Graudu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Ziaurus, bet geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
#6 2in1 noliferis ir captain obvious :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
;D
rokas111 5624    
Neblogas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
#6 išmedžio iškritai ?
čia gi erroras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
o tai ka tas 404 reiskia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
#4 Kai pasake tai zinai....
Suna 5624    
#3 A nu, zinau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
#2 Nejaugi nezinai kad ten stovejo du dangoraiziai vadinami dvyniais ir rugsejo 11 jie buvo nugriauti terorisu
Suna 5625    
?
KatKol 5625    
XD
Grįžti į viršų