50% žmonių nėra ištikimi - jei ne tu, tai reiškia tavo žmona...

2009.11.16 Wiktor
  • 208
19
50% žmonių nėra ištikimi







fff 5387    
Aga,bet aš neturiu žmonos ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Moterys nėra žmonės, kadangi taip sako biblija. Amen.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#6 durnelis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Blioooot..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
:D
Camperis 5849    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
95% statistikos yra išgalvota.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
gali buti ir dalis tiesos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
jo o jai mergina skaito tai ji juk zmonos neturi :D tai wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
; DDD Geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
Labai jau keistas... Norisi nusijuokt, bet kai pagalvoju, jeigu man taip nutiktų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
o jei as-reiskia zmona istikima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
moterys kaip kandonai, viena kart uzmovei ir ismest ;] daugiau niekam nereikalingos!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
kodel moterys nera zmones? wp nesamone. jau ant tiek palevas snekat kad net patys nesuprantat nieko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5994    
O vyrai - ufonautai. Visi zino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5994    
Moterys nera zmones... Visi zino... Todel cia yra nesamone.
ENORCA 6054    
Juodas humoras XD
Andrius23 6057    
Auksine logika! :D
Grįžti į viršų