I think that to get the <a href="goodfinance-blog.com">loan</a> from creditors you ought to present a good motivation. But, one time I have received a sba loan, because I was willing to buy a bike.
80lvl paladinas - Dar vienas levelis ir eisim miegot mažasis Jonuk.
Anonimas
5303
Anonimas
5660
80 lvl cap= baby gets no sleep :D
paparacis
5718
cia ta demotivacija kure turbut pats l2 noliferis (lol)
edgarito
5719
80 yra max lvl :D
Anonimas
5775
#27 oj tu krw :D:D jau toks trioxala kad bbd
Anonimas
5778
#27 nu tu ir meluoji
Anonimas
5787
Graudu,demotyvacija pasityciojo is noliferiu o ju cia susirinko ir girias :D gyvenime nezaidziau ir nezaisiu,mergas susiraskit o ne cia verxus vaidinkit tarp 4 sienu.toks 80 lvl paladinas tikrowej 8 metu vaikas arba 16 metu paauglys werxa primetantis,kuris kokiai mergai bijotu zodi pasakyt.tokie ir gyvena visa gyvenima su tevais nereik jiem nieko daugiau tik kad pc veiktu ir butu pries pornucha padrocint.Gaila jusu
Anonimas
5815
sudas paladinas, su savo sk lengvai uzvartau
helldude
5822
tevas tai lodarius , krc vaika turi o supistu kompu zaidzia... nu nebent ten dirba, bet mazai tiketina
Anonimas
5829
Destras 80 lwl lf exp pp avalone!
Anonimas
5829
Klausiat kaip wow'e virs 80 lvl pakilt? naujausiam wow (cataclysm) ir L2 (epilogue) po 85 lvl yra...
Anonimas
5830
World of warcracft - liga
Anonimas
5830
#17 kas nesusigaudo l2 pagal tave yra pedikai , pzdc...
Anonimas
5831
nolifer"iai jus nolifer"iai :D nei jis l2, nei jis lenktynes zaidz. paziurekit kur jo rankos. (ant klaviaturos virsaus) kad lekste salia kompo tai naturalu, o ausinkes gal kokio vyresnio vaiko ar tiesiog megsta zmogus wakare paklausyt muzikos ar filma paziuret :)
Anonimas
5831
28 eik nervus pasigydit... o,O
Anonimas
5831
koks jum cia l2...be peles losia, vadinas siaip kokios lenktynes ;D
Anonimas
5832
#43 čia apie travian :D
Anonimas
5832
įdomu kas iš to vaiko išaugtų.
Anonimas
5832
Noliferis ;/////
NeedFeed
5832
cia apie lineage2 :D
Anonimas
5832
#40 Nebutinai wow turima omeny :D Skaityk
Anonimas
5832
#27 cia apie save? :)
Anonimas
5832
netinka, ant WoW max 80lvl
Jeginis
5832
#36 px tas tavo metinis, as pats dvyliktoj klasej pabaigiau devynetu is anglu, bet zinok vidurineje tai tik pradmenys galima sakyti. Nuvarysi i sali kur placiai naudojama kalba (ypac Anglija) - suprasi, kad tenka viska mokytis per naujo, vien tuscios teorijos neuztenka.
Anonimas
5832
#37 durniau blet, į stalą pažiūrėk. Totalus n0lifer'io
polekas
5832
Ant akinių matosi atspindys, baltas ekranas. Negali būt žaidimas
Anonimas
5833
heh, as irgi anglu is zaidimu moku... Visai namu darbu neorsiu o anglu metinis 9 ;P
Anonimas
5833
Bet zmones tiki tuom kas parasyta neisitikine ka rodo tame ekrane gal jis seip tvarko dokumentus pvz. ar panasiai.
Anonimas
5833
nesveikas.Prie l2 sedi ir tik tas rupi
polekas
5833
pritariu #27 nes ir aš nemokėčiau gerai anglų jei ne mmorpg :)
Anonimas
5833
ziaurus pacanas :D
Modestas.
5833
nolifer..
Anonimas
5833
o gal ne l2 ir ne wow o runescape ?
Anonimas
5833
#26 visai nepriklauso ka losi, priklauso kiek laiko tu losi as pats losiu wow ir taip kitus zaidimus, bet as turiu mergina, turiu draugu, jau baigineju mokslus ir turesiu darba, o zaidimai man yra pramoga :)
Aspire
5833
Ir dar viena pamirsau, #26 , barsciaklynis nedapistas esi... i wish you luck in your totally fucked up life. Peace ;)
Aspire
5833
#26 Debilas esi jei laikaisi tokio stereotipo... As pats megstu palost l2, d2,contra, kartais generalsus, pirma gotika 6 kartus perejau, antra gotika xzn kiek, apie 5 gal... ir zinai ka? As turiu mergina, as turiu masina, as turiu pinigu, istojau i anglijos universiteta... Dristu pasakyt, kad zaidimai man padejo to pasiekt nes be ju neismokciau taip gerai anglu kalbos ir daug kitu dalyku... O taves man gaila, nenustebsiu jei pats esi toks zmogus kuris nesugebejo rast panos, del to nusivyle ir pradejo lost kompu dienom naktim ir stumi ant kitu tik del to kad nori sau irodyt kad nesi toks, nors jau seniai pavirtai gryniausiu noliferiu be jokio noro ko nors siekti :)
Anonimas
5833
lochai tik ir zaidzia tokius sudus nx mergu nei pas viena nerasi jiem gi px svarbu kompas yra memiliai jabani
european18
5833
wahahahhaa :D
Anonimas
5833
po to lvl pakels dar 20 lvl :D
Anonimas
5833
Koks nachui skirtumas ką žaidžia? Durniai blet...
Anonimas
5833
*warcrafto nuogu panu
Anonimas
5833
cj visi tie kurie vienas ant kito stume komentaruose drocina pries warcrafto nuogu video :D
Anonimas
5833
lol :D
Blooper
5833
Tikriausiai kokį diablo 2 žaidžia... o ne wow... >.>
Gusta-Fang
5833
Gera ft;D
Anonimas
5836
ant l2 yra 85 lvl pedikai jus ;D
Mana
5839
#15 O kas sake kad jis wow zaidzia?
Anonimas
5839
80Lvl Wow'e yra max lygis kaip jis gali dar viena leveli pakelti?
Anonimas
5839
#13 na tai jei supratai, tai nesigincyk
Anonimas
5839
#12 Ko cia nesuprast tavo nesamonese pasakyk tu man ? :D :D Tu net skaityt nemoki xD
|

