Zalgirio fanai MLDC!!!!!!!!!! ryto fanai apgailetini kaip ir ju nevykusi komanda!!!!!!!!!!!!!
82-45 - Trololo loooool, yeyeyeyey ohohohooooo!
Anonimas
4876
Anonimas
4958
tai zali vel nusivalys i raudonaja padla kojas pirmadieni :P
Anonimas
4959
kas tu cia per krv piderasas esi lx nx dusk ryzas kales vaike
Anonimas
4959
tai tu raudonojo skuduro fanas busi ?
Anonimas
4959
visi kauno zalgirio fanai lopai!!!
Anonimas
4959
Taip ir maniau pamatęs šitą foto, kad padarys demo tai kaip gi nepadarys...
Anonimas
4959
VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!
|

