90% problemų su kompiuteriu - Sėdi prieš monitorių

2011.03.18 Punceka
  • 183
19
90,kompiuteris,problemos,monitorius,sedeti,pries,vaikas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
#18 Nesijuok man irgi idomu :D
AlusDraugas 5575    
#17 Dar vienas atsirado :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
kaip tas zaidimas vadinasi?
puukis4 5578    
#2 čia tipo nesantaika ? :D Kad nardo #1 .
MindziuX 5578    
Žmonių problema, kad jie apsiima tvarkyt, ko neišmano ir dar labiau suvaro reikalą. Man irgi taip buvo, bet bent jau pasimokiau iš klaidų ir dabar daugmaž jei kas sugestų pasitaisyčiau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Va va va va, dėl visokių nevykėlių kurie nežino kaip naudotis aparatų ir turi taisyti tuos aparatus arba mokinti kaip naudotis.. Norėčiau, kad atsirastų kokie privalomi apmokomieji kursai - "KAIP NAUDOTIS KOMPIUTERIU" ir gyvenimas pataptų gražesnis.
Tipo 5579    
Gryna teisybė :) +1 :D
povilasq 5579    
BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
...sėdi ir geimina tą žaidimą kurį aš vaikystėj labai mėgdavau XD
Mr.Gulbius 5579    
Tai jau tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
tokios problemos sprendimo budas, keisti tarpine tarp monitoriaus ir kedes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Kas nesuprato.. tai.. Neveikia žaidimas, tai reiškia jog problema ne su žaidimu, o su tavim.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
#6 monitoriuje xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Tai kur mums sedeti uz monitoriio? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Wtf,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
sventa teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
nesupratau
Gine 5579    
Kristal niurkt niurkt. Demo nebloga.
kristal 5579    
+
Grįžti į viršų