susidenginkit, wajkai kurwa esat
A: Wajkas ir duxas esi.. Zajst nemoki lama n*... - B: Už tai turiu mergną ir gyvenimą.
PonasVladas
5127
Anonimas
5127
#50 Bent jau nesikeiktum rusiškai, patriote tu apgailėtinas...
Anonimas
5405
41# tu kurva lenkas seniai i savo lenkta snuki gaves kiba kad and lietuviu stumi.jei jums nepatinka lost su lietuviais tai nx pysdykit is vilniaus,kuris jums niekad ir nepriklause.kurva kitas tume nelosiiu as to l2 bet nx sikt ant lietuviu kai lenkai patys losdami failinasi.bandyk su lenku pasneket tai jei kitas lenkas viskas normaliai o jau lietuvis tai blt .nepatinka dinkit is lietuvos ko dar cia gyvenat tarp lietuviu.esu bendraves su lenku vienu ne zmones ten o dauzti ,protisskai atsilike gyvuliai tezinantys kad lenkai geriausi o visi kiti nx niekam netike.
Anonimas
5494
#48 Na ir pavydek kad lenkas .
Anonimas
5502
#41 tai tu kurwa tada lenkas esi ...
kiki
5594
#46 :D kominis tavo komentaras ;D
Anonimas
5594
bek su sakute rankoj i siena demotyvacijos kurejau....
Anonimas
5661
Mergna...
Anonimas
5662
Kas kaip moka, tas taip soka
Anonimas
5663
demotyvacijos kūrėjas nelankė mokyklos, jis turėjo gyvenimą ir merginą.
Anonimas
5664
Pats vaiku budamas kitus vadina
Anonimas
5664
Bah, as nezaidziu su lietuviais nes jie visi dauzti ir zaidzia visokias antraruses nesamones atsilikusiom masem, tokias kaip NFS, L2 ir prochee fuflo.
Anonimas
5665
bet matos ,kad žmonės nepagauna, kodėl čia tos rašybos klaidos... A paveiksliukas one ar dar kienonors auka, tai todėl ten ir klaidų yra. o kad B paveiksliuke praleido raidę tai būtinai reikia kažkokiam debilui prisipist, kad tik parodyt koks protingas...
Anonimas
5665
#39 ir tu tiek per visa savo gyvenima neuzdirbsi kiek kiti per kelias valandas laimi sekmes tau darbininke.
Anonimas
5665
#22 tu nevykelis, nes nemoki uzsidirbti pinigu, tiesiog sedi prie kompo, gadini akis ir savo prota, su tais cs. Tada eini i visokius turnyrus kur ciulpiat byrkas.
Anonimas
5665
#21 bet greit ir jos neteks. Kas tada bus lama???
Anonimas
5665
#34 sutinku su tavim ;] pati demo tai nebloga
Anonimas
5665
man atrodo tas piderastas B vaikina ne mergina turi
Anonimas
5665
Taip ir yra seip :)
Anonimas
5665
Demotyvacija kure vaikas nepataisomai suzalotas one.lt :) Nuostabi gramatika .
Anonimas
5665
t.y. Going :D
Anonimas
5665
nerds gone wild
Anonimas
5666
#29 AŠ IR MAX, PARAŠYK MAN Į PM
Anonimas
5666
Super Mario lošia, sako vajkas ir dx esi :D
Anonimas
5666
#27, strength lvl? Mano tai max esu stiprus
Anonimas
5666
Cha, nevykusi demo. Turiu mergina, Megstu geimint. Ir turiu gyvenima nuostabu. O pats demo kurejas tikriausiai nemoka geimint ir panos neturi :D. Beje kaip jau kazkas sake, is geimingo galima neblogai uzdirbti. Tai kas cia gyvenimo neturi? Ai beje , Igno mockuno(Fb) komentaras yra visiskas debilizmas, ryskiai zmogui gyvenimas nenusiseke
Anonimas
5666
pfff ... back to runescape.com
Anonimas
5666
Nedemotyvavo, back to gaming.
Anonimas
5666
Briedas...
Anonimas
5666
#22 dar yra ir kitokie pro lygos zaidejai su kitais zaidimais,jau cs atgyvena ;]
Anonimas
5666
Yra profesionaliu cs'eriu. Jums gali sukelti tai juoka? Bet turėkit omenį, kad tikri pro lygos žaidėjai, kurie skina aukščiausius reitingus cs'o, tai gauna tikrai nemaža pinigų sumą. Viename turnyre 6 žmonių komanda laimėjo pusė milijono $, tai kas čia gyvenimo nevykelis???
Anonimas
5666
:D lamos ir vienas ir kitas ;D yra tokiu kurie moka zaist bei turi mergina :D
Spameris
5666
O MAN PX KAD NIEKAD NET NELOŠIAU CS, PX!
nulis
5666
nesuprantu
nulis
5666
nesuprantu kaip taip galima aplamai galvot
Anonimas
5666
nesuprantu, kaip galejo patvirtint su tokiom rasybos klaidom..
Anonimas
5666
#3 o tu matos zaist nemoki :D
yox
5666
mergna :D
Anonimas
5666
man ir geriau. o tai ka daryt jei panos nera?
Anonimas
5666
nu man tai geriau tikrai nesedet prie visokiu ps2 ir psp ir pc , o susipazint su naujais zmonem, pagaliau surast panele, but su ja kartu, o ne nolifinti, kai niekur neeini o greiciau skubi namo prie pc prisest ...
Anonimas
5666
#3 prie ko cia tas cs debiliuk
Eragon
5666
#10 Esme nepasikeite ;D
Anonimas
5666
#9 Ne kiekvienam, bet kas antram ;D
Eragon
5666
Ko jus kaip zverys uzsipuolet zmogu? taigi ne trumpinimus naudojo, netycia gavos jam taip. Jau pliusas kad nevartoja j raidziu kiekviename zodyje. Pasiziurekit patys i save pradziai.
Anonimas
5666
Tas noliferis mazdaug be rastis, bet ir turintis mergina kazkodel raso mergna :/
Anonimas
5666
butu taip paprasta gaut merga tai tikrai niekas nesedetu prie pc
Anonimas
5666
#3 O tu pavydi kaip ;D
Anonimas
5666
blt mintis gal ir gera,bet netokie parinkti zodziai.kazkoks molis toks is A paveikslelio ja kure stopudovai
Anonimas
5666
cia geras antausis tiem debilam kurie cs zaidzia
|

