A. Lukašenko - Ačiū tau už tai.

2011.11.14 pz222
  • 42
11
A. Lukašenko







Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
greit bus ir 7lt uz litra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5187    
.... kaip norisi mazu kainu... 5lt uz litra...jau kai pakelia kaina lietuvoj..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5220    
#7 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5220    
#6 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
#6 va butent, ta pati norejau parasyt.. vln maciau ferrari, gt-r nauja, bmw 750 itt.. su baltarusiskais nr. jie pila ir jiem kazkaip px, pripiso smegenu jums, kad tik pirktumet lt degalinese po 4.40~ o jus ir patikejot lamos:D
Nuotraukos nėra
pz222 5333    
#1 #3 prie akropolio pavaiksciok ir paziurek su kokiom auto baltarusai vazineja! tavo 2002 metu gamybos palyginus su jomis seniena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
#3 Jeigu perki koki praskiesta tai aisku, kad dusta masina. Jeigu normalu peri nieko nedusta ir bakas smoniskai kainuoja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
Tačkėm su įpurškimu net nemėginkit pilt, po 100 m sustos
Nuotraukos nėra
Antis 5334    
Jei tavo masina nenauja, tuomet didelio skirtumo nera, bet jeigu bent jau 2002 gamybos tai tu pamegink isipilt... ji stovint prie raudonos sviesos purtosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
pagrisk ? visiem baltarusam, rusam ir kitokie usam traukia ir laiko ir vazineja. Tai dabar pasakyk kuom tavo bulka kitokia ?
Nuotraukos nėra
Antis 5334    
Ir poto masina dusta nuo tokio kuro...
Grįžti į viršų