Todėl, kad 99% Lietuvoje vartosi nes prisigeria. Užsienyje, kad pvz ir Japonijoje kur gyvenu, jei suklupai iškart dešimt žmonių apstoja padėt jei mato kad neatsistoji. Jau nekalbu kas būtų jei samonės netektum. Lietuva sugadinta, todėl taip ir yra.
Abejingumas - Kai neteksi sąmonės, o kitiems pasirodysi eiliniu pijoku.
Anonimas
5757
Anonimas
5898
pz... mano senelis taip numire kai mano tevui dar tik 12m buvo. gavo sirdies smugi o kiti nx sako va bl prisigere ir vartos.. zjbs
Anonimas
5947
Bet tai tokia tiesa.. Juk gali žmogus nualpt, o kiti vis tiek manys, kad alkoholikas....
Roneta
5954
Anonimas
5964
Mano tevas yra nukrites nuo laiptu, negalejo pajudet, o zmones tik eina pro sali ir ziuri kaip i alkoholika, istiesu nemalonus jausmas .l
Anonimas
5970
tj jo
darka
6043
nu jo jo, tru :)
Anonimas
6067
deje, bet pastebėjimas teisingas
nobody
6073
iš tikrųjų..
Gabii
6074
teisingai pasakyta
|

