Ačiū

2011.04.19 zilwis777
  • 187
27
susimastymas, del, ateities







Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
einu išrušiuosiu šiukšles
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
youre welcome!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
no problem :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
ner uz ka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
np lol
Nesuprantama 5545    
Jeigu nesuprantat paveiksliukų reikšmės ir ''dėkojimu'' po juo, bent paskaitėt žymę, kad rašinėjat ''prašom, nėra už ką''? ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Mamos nepykit, vaikai nerukykit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
A-bomb tai gi awesome. Jei ne ji tai gal ir iki dabar antras pasaulinis vyktų. Ką gali žinot. BTW kodėl ji moteriškos giminės? :|
Grimuok 5545    
Prašom, litukas iš tavęs ta proga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
nu blyn... neera uz ka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Nu bet komentarai tai žiaurūs, žiaurūs.. Nemanot? Komentuojat kad tik komentuot... Visur tie patys vienodi komentarai.. Smerkiat ir smerkiat tas demo, jei čia taip blogai - dinkit iš čia.. Nieks jūsų čia nelaiko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Nesamonių nesamonėėė !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Panašių pilna, bet žmogui vis dar neaišku, kad taip elgtis nėra gerai..todėl tokios demotyvacijos ir dedamos išvien
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
ner uz ka :)
Leezash 5545    
#12 parodyk?
Nuotraukos nėra
sasafeda 5545    
UZKNISOT su tokiom nesamoningom demo, panasiu cia pilna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
We're sorry...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
nu bl prasom , argi gaila ...
Teenagor 5545    
visada prašom :)
anonimas 5545    
ner uz ka
J4L 5545    
gaila, bet toks jau gyvenimas :P
Nuotraukos nėra
TinaKristina 5546    
nesijaudink, tu ir prisidėjai prie šito. :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
5 litai
povilasq 5546    
prasom ;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
labiausiai tai gyvunu gaila
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
nera už ka, už ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
nera uz ka
Grįžti į viršų