einu išrušiuosiu šiukšles
Ačiū
Anonimas
5356
Anonimas
5539
youre welcome!
Anonimas
5542
no problem :)
Anonimas
5544
ner uz ka :D
Anonimas
5544
np lol
Nesuprantama
5545
Jeigu nesuprantat paveiksliukų reikšmės ir ''dėkojimu'' po juo, bent paskaitėt žymę, kad rašinėjat ''prašom, nėra už ką''? ...
Anonimas
5545
Mamos nepykit, vaikai nerukykit.
Anonimas
5545
A-bomb tai gi awesome. Jei ne ji tai gal ir iki dabar antras pasaulinis vyktų. Ką gali žinot. BTW kodėl ji moteriškos giminės? :|
Grimuok
5545
Prašom, litukas iš tavęs ta proga
Anonimas
5545
nu blyn... neera uz ka :)
Anonimas
5545
Nu bet komentarai tai žiaurūs, žiaurūs.. Nemanot? Komentuojat kad tik komentuot... Visur tie patys vienodi komentarai.. Smerkiat ir smerkiat tas demo, jei čia taip blogai - dinkit iš čia.. Nieks jūsų čia nelaiko...
Anonimas
5545
Nesamonių nesamonėėė !
Anonimas
5545
Panašių pilna, bet žmogui vis dar neaišku, kad taip elgtis nėra gerai..todėl tokios demotyvacijos ir dedamos išvien
Anonimas
5545
ner uz ka :)
Leezash
5545
#12 parodyk?
sasafeda
5545
UZKNISOT su tokiom nesamoningom demo, panasiu cia pilna
Anonimas
5545
We're sorry...
Anonimas
5545
nu bl prasom , argi gaila ...
Teenagor
5545
visada prašom :)
anonimas
5545
ner uz ka
J4L
5545
gaila, bet toks jau gyvenimas :P
TinaKristina
5546
nesijaudink, tu ir prisidėjai prie šito. :)))
Anonimas
5546
5 litai
povilasq
5546
prasom ;}
Anonimas
5546
labiausiai tai gyvunu gaila
Anonimas
5546
nera už ka, už ka?
Anonimas
5546
nera uz ka
|

