einu išrušiuosiu šiukšles
Ačiū
Anonimas
5353
Anonimas
5537
youre welcome!
Anonimas
5540
no problem :)
Anonimas
5541
ner uz ka :D
Anonimas
5541
np lol
Nesuprantama
5542
Jeigu nesuprantat paveiksliukų reikšmės ir ''dėkojimu'' po juo, bent paskaitėt žymę, kad rašinėjat ''prašom, nėra už ką''? ...
Anonimas
5542
Mamos nepykit, vaikai nerukykit.
Anonimas
5542
A-bomb tai gi awesome. Jei ne ji tai gal ir iki dabar antras pasaulinis vyktų. Ką gali žinot. BTW kodėl ji moteriškos giminės? :|
Grimuok
5542
Prašom, litukas iš tavęs ta proga
Anonimas
5543
nu blyn... neera uz ka :)
Anonimas
5543
Nu bet komentarai tai žiaurūs, žiaurūs.. Nemanot? Komentuojat kad tik komentuot... Visur tie patys vienodi komentarai.. Smerkiat ir smerkiat tas demo, jei čia taip blogai - dinkit iš čia.. Nieks jūsų čia nelaiko...
Anonimas
5543
Nesamonių nesamonėėė !
Anonimas
5543
Panašių pilna, bet žmogui vis dar neaišku, kad taip elgtis nėra gerai..todėl tokios demotyvacijos ir dedamos išvien
Anonimas
5543
ner uz ka :)
Leezash
5543
#12 parodyk?
sasafeda
5543
UZKNISOT su tokiom nesamoningom demo, panasiu cia pilna
Anonimas
5543
We're sorry...
Anonimas
5543
nu bl prasom , argi gaila ...
Teenagor
5543
visada prašom :)
anonimas
5543
ner uz ka
J4L
5543
gaila, bet toks jau gyvenimas :P
TinaKristina
5543
nesijaudink, tu ir prisidėjai prie šito. :)))
Anonimas
5543
5 litai
povilasq
5543
prasom ;}
Anonimas
5543
labiausiai tai gyvunu gaila
Anonimas
5543
nera už ka, už ka?
Anonimas
5544
nera uz ka
|

