einu išrušiuosiu šiukšles
Ačiū
Anonimas
5359
Anonimas
5542
youre welcome!
Anonimas
5545
no problem :)
Anonimas
5546
ner uz ka :D
Anonimas
5547
np lol
Nesuprantama
5547
Jeigu nesuprantat paveiksliukų reikšmės ir ''dėkojimu'' po juo, bent paskaitėt žymę, kad rašinėjat ''prašom, nėra už ką''? ...
Anonimas
5547
Mamos nepykit, vaikai nerukykit.
Anonimas
5547
A-bomb tai gi awesome. Jei ne ji tai gal ir iki dabar antras pasaulinis vyktų. Ką gali žinot. BTW kodėl ji moteriškos giminės? :|
Grimuok
5548
Prašom, litukas iš tavęs ta proga
Anonimas
5548
nu blyn... neera uz ka :)
Anonimas
5548
Nu bet komentarai tai žiaurūs, žiaurūs.. Nemanot? Komentuojat kad tik komentuot... Visur tie patys vienodi komentarai.. Smerkiat ir smerkiat tas demo, jei čia taip blogai - dinkit iš čia.. Nieks jūsų čia nelaiko...
Anonimas
5548
Nesamonių nesamonėėė !
Anonimas
5548
Panašių pilna, bet žmogui vis dar neaišku, kad taip elgtis nėra gerai..todėl tokios demotyvacijos ir dedamos išvien
Anonimas
5548
ner uz ka :)
Leezash
5548
#12 parodyk?
sasafeda
5548
UZKNISOT su tokiom nesamoningom demo, panasiu cia pilna
Anonimas
5548
We're sorry...
Anonimas
5548
nu bl prasom , argi gaila ...
Teenagor
5548
visada prašom :)
anonimas
5548
ner uz ka
J4L
5548
gaila, bet toks jau gyvenimas :P
TinaKristina
5548
nesijaudink, tu ir prisidėjai prie šito. :)))
Anonimas
5548
5 litai
povilasq
5548
prasom ;}
Anonimas
5548
labiausiai tai gyvunu gaila
Anonimas
5548
nera už ka, už ka?
Anonimas
5549
nera uz ka
|

