AČIU JUM - už nuostabią vaikystę

2012.08.12 Trotilas Plikis
  • 27
14
AČIU JUM







Nuotraukos nėra
Anonimas 4864    
#12 VSIO!!TU MANO BEST FRIEND!! xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
joa, pamenu :) dar buvo "Trejetas is rugpieniu kaimo", kazkokie pingviniukai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5062    
#1 Tavo durnoj smegeninėj ;D #2 Žinoma! Juk jie šitiek vaikų pralinksmino! NUSIKALTIMAS! #8 Karlsonas traumuoja? Pasigydytum... O tokie bakuganai ir barbės netraumuoja ane? Jie tik šiaip mergaites paverčia kompleksuotom, peroksidinėm anoreksikėm, o berniukus priverčia tikėti, jog kada nors į žemę atskris kažkokie metaliniai rutuliukai ir taps jų geriausiais draugais!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
Kazi kodel dekojama rusams? Buvo gi ir lietuviskai igarsinti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
#8 Tu, čia vienintelis trauma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
O buvo įdomu žiūrėti..:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
nesamone! geriau jau tokiu "filmuku" isvis butu nerode. Toks storulis su propeleriu ant nugaros ir visi kiti tik vaikus traumuoja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
How is this demotivational?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
#2 Jei kažką čia ir reikia užmušt, tai tik tave. Vienu žuliku pasaulyje būtų mažiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
Cia jau 80s vaiku filmukai sakyc. is 90s menu tik karsona,vini puha,gena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
2# visiskai zluges zmogus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
klara dar gyva, o kiti - xuj znaet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
visus kuriuos isvardino tik uzmust reikia o ne dekoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
kur songokas
Grįžti į viršų