Ačiū, Kolumbui - Kitaip visi jie būtų gyvenę Europoje

2011.04.05 whatnaa
  • 232
19
Ačiū, Kolumbui







Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
#12 Kadangi neatrodai per daug protingas tai kolonizavimas atnesa didziuli pelna valstybei (naudingos iskasenos t.t), o ypac jeigu atrandi greitesni kelia i Indija, ko ir sieke Kolumbas (ne jis vienas, deja).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Esme tame, kad jie gyventu europoje, jei nebutu emigrave i JAV...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Tai kad tie amerikieciai beveik visi is europos :D
Jaded 5556    
#10 Airiai emigravo ne dėl to, kad nesugebėjo tvarkytis. Anglijoje buvo tokia situacija, kad anglai sukilo prieš savo karalių, ir to sukilimo vadas pažadėjo visiems duoti žemės ir turtų už tai, jei nuvers karalių ir pastatys jį į jo vietą. Ir spėk ką tas karalius padarė, kai jau sedėjo soste? Jis jiems nieko nedavė, bet mainai už tai, leido plėšti ir apgyvendinti Airiją. Tada airiai besislaptydamiesi nuo sukilėlių teroro, dauguma emigravo į Ameriką. Be to kiek pamenu, bulvės nesukėlė Airijoje bado, o ją nuo jo išgelbėjo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
nesamone, visvien butu kazkas anksciau, ar veliau atrades Amerika :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Lol padaro bent viena gera demo iskart prisistato loxu armija verkshlent koki mes negeri :D
Fuck those haters
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
fuck rednecks ! ;D
rossoneri 5558    
#11 kai išeini už ribų, krenti iš žaidima. Kam to blet reikia???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#5 JUOKINI :D Vistiek visiem tai idomu kas dedasi uz ribu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Visi kvailiai, kurie nesugebejo prasimusti europoje, emigravo i amerika ieskoti laimes kitur. daugiausiai baltuju tai yra airiu tautybes, nes per didiji 'bulviu' bada dauguma ju emigravo. Bet vis vien, amerikoje, procentaliai, nera daug protingu zmoniu. Ten ir kitokia svietimo sistema ir visa kita, zodziu, cia lbj plati tema
Teenagor 5558    
nebūtų vps gime.
povilasq 5558    
Ačiū !!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Julius Valužis2:47 pm
tai gi bliat pirmi vikingai atplauke i amerika :D

Taigi jie blet nebande kolonizuot amerikos ...
sima48 5558    
indenas padekos
rossoneri 5558    
#4 nesvaik nebūtų, ko kitiem ten vykt?
Nuotraukos nėra
wyckow 5559    
Jei ne Kolumbas , kažkas vistiek būtų atradęs Ameriką , tai ko čia verki?
routy 5559    
Arba nebūtų
Jaded 5559    
Pasakyk tai indėnam.
Nuotraukos nėra
ispanas777 5559    
Jauciu 90% nesupras pilnos esmes...
Grįžti į viršų