#16 tai kad yra ir ant segos contra...
Ačiū, mama
Anonimas
5029
Anonimas
5144
#8 Nežaisdavai tu jo per Sega... Contra yra NES sistemos žaidimas (Lietuvoj vadinamos zilitonu)
Anonimas
5393
dar turiu as ji, palosiu sykiais :D
dazzza
5519
labai geras zaidimas man patikdavo
Anonimas
5595
photoshop bet geras :)
Anonimas
5603
Na cia mama turi tikrai auksines rankas jei sugebejo toki paveiksliuka issiuvineti :)))
Vendigo
5604
hahaha
Anonimas
5604
Kai gerumo megztinukas :d
Anonimas
5604
cia tai lygis kietas megztukas :) faina toki turet
Anonimas
5604
per sega visada zaizdavau :D
Anonimas
5604
omg koks geras!
Anonimas
5604
cia toks epic game buvo :) noreciau dabar jy papliekti
Anonimas
5604
krc nostalgija gryna su vaikyste daromos demo
Anonimas
5604
NERD!!!
Anonimas
5604
Pz nostalgija, geri laikai buvo kai akis prie zilitono varvindavom :>
Anonimas
5605
noriu tokio ;D
Onizuka
5605
kai netingeta toki numegzt. :D
|

