Ačiū tau.. ŽMOGAU

2010.03.03 antoni
  • 191
18
zmogus,uztersta, aplinka,mirtis,zuvys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5059    
As tave susirgdinsiu vėžiu, į sveikata.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
ner uz ka GAMTA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
siaubas ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Parduodu marinelius agurkuotus papige!!!
Kamii_bear 5825    
#9 ar užsikišit vieną kartą su tais photoshopais, po kiekviena demotyvacija vis kažkas ' photoshop. ' .turėtų užknist.
_
demotyvuoja. .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
#9 ot ne px su fotoshopu ar ne. mintis aiski.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Baisu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Vaje.. Kaip baisiai.. Ziurim tik i savo gerove
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
Prašom :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
Ka nematot, kad cia su photoshopu padaryta? (lol) :D:D
Nuotraukos nėra
Saulius 5919    
o blm!! nemazai xD
Nuotraukos nėra
Bonaventuura 5948    
pats plesriausias zveris pasaulyje..... kaip matom zmogus
Alchemikas 5948    
gaila ir tiek kad mes taip supisom zeme. visi mes ner isimciu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
To Martynas,
o ten toliau horizonte kazkokie neaiskus statiniai irgi gamtos išdaiga?
exit 5955    
Martynai, ok, tai is kur tada tas karstis atsirado?
Pernelyg musu daug, pernelyg viskas tarpusavy susieta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
Cia gali buti gamtos isdaiga,pvz per karscius sumazejes deguonies kiekis vandeny,del to gaista zuvys tankiai :) Nemanau kad cia perdaugiausiai zmogaus ranka prisilietusi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
totali demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
Kai nežinai kas vyksta aplink tai nieko, o kai pamatai...
Grįžti į viršų