Žiurėjau ir patiko :)
Ačiū už vaikystę - Ačiū už nedraugišką musę, už margą mamos suknelę, ir ačiū už ilgakojį vorą
Anonimas
4671
Anonimas
5019
man irgi lievai atrodydavo, niekada tokiu per daug vaikisku laidu nemegau
Anonimas
5023
bbd tokia laida tai..
Anonimas
5026
žiauruma;D
Anonimas
5026
Niekada man nepatiko...
Anonimas
5026
ir už gera daiktą televizorių! ;D
Anonimas
5026
telebimbam gatve vaiksto geri laimingi zmones telebimbam gatve skrenda mazu vaiku sapnai :D
Anonimas
5026
Nepatiko ir man. neziuredavau.
Anonimas
5027
aš irgi nežiūrėjau. Proto pisimas ten buvo. Geriau jau dbz koks :))
Anonimas
5027
Man ir jis ziaurei nepatiko kai buvau mazas
Anonimas
5027
nezejau as sito sudo net kai mazas buvau, nepatiko man bullshit
Anonimas
5027
ka cia per suda imete
Anonimas
5027
Baltoji varnele
|

