Wow, pas kažką vienos iš populiariausių kolonkių... dar pasigirkit, kad stalas irgi medinis arba windowsai XP
ACTA
Anonimas
5069
Anonimas
5148
Ooo geras pas mane ir tokios pačios kolonėlės ;D
Anonimas
5247
#6 atimsiu :D
Anonimas
5247
nx tao koloneles?
Anonimas
5249
#7 pasmane tai is plasmase o ne is vienODOS :D
Anonimas
5249
Pas mane kolonėlės vienodos. :D
Anonimas
5249
pilkis mana : D
Anonimas
5249
cia kai mano kate sedi pries klaviatura ir ziuri ka dirbu
Anonimas
5249
o mano gaudo viska kas juda ir kaskodel drasko kubiliaus nuotraukas
Anonimas
5249
Kaaaaip miela :) Manoji tik i sumustinius taikosi...
Anonimas
5249
:D
|

