Nu nieko gero tie papai :D, jos akys zymiai grazesnes uz tuos papus :)
Akių kontaktas, - kai matai viską, išskyrus akis.
Anonimas
5170
Anonimas
5205
Pfff easy :) Bet reikejo antra karta atsukt grozybem apziuret :D
Anonimas
5233
#14 :D
Anonimas
5234
Per pc nera kas, bet realiai tikrai neiseitu...
Anonimas
5234
Nors islaikiau akiu kontakta su jos papais..
Anonimas
5234
pasak facebukieciu, jeigu negalvoji pimpalu, arba nesi krva, esi ne tos pakraipos.
Anonimas
5234
Tipo sunku buvo... Nk ten gero tik veidas grazus
dewaperang
5234
Nu jai taip, tai kai paklausi ( jei paklausi, nes man nedega šis reikalas) tai parašyk, čia, kad rasčiau. Svarbiausia kad ŽALGIRIS laimėtų :D
Taute
5234
oh god :O
zvp
5234
#7 Mums ir patiems parūpo ;D
Rocknroll
5234
nesamone.tai zemina
dewaperang
5234
Nereikia zvp, negaišk laiko laiko del smulkmenų, aš rimtai, nereikia!
zvp
5234
Skųsimės adminui, darysim tvarką ;)
dewaperang
5234
Na taip žinau tai, bet kad jau seniai nekyla koks 2 mėn. ir komentuoju, ai px ne tame esmė, svarbu geras demotyvacijas kūrti :] . Ačiū ir sekmės
zvp
5234
#2 Reitingas skaičiuojamas apimant ir Tavo komentarus, patvirtintas demotyvacijas, jų vertinimus ir pan, nepatvirtintas demotyvacijas ;)
Anonimas
5234
perziurejau . easy....
dewaperang
5234
Moderatoriai, kodėl mano reitingas kaip buvo pradžioje 504 dabar 504 ir visados per amžius 504? Ir demotyvacijas dedu..
Anonimas
5234
fap fap fap... pralaimėjau pačią pirmą sekundę:)
|

