Nu as draugu nevalgau , tj apie tai nepagalvojau
Akivaizdu - Bet juk niekada nesi apie tai pagalvojęs
Anonimas
5308
Anonimas
5767
ne, anglai mldc lietuviai ne, nebent jei dirbi anglijoje ir esi lietuvis :)
Anonimas
5767
:D
Anonimas
5767
Nesakau,kad kopijuoji,tačiau mintis labai panašį į mano,kurią išreiškiau kažkada kažkokiam komentare (kelių savaičių bėgy).O dėl tos angliškos minties - kažkas į kanibalą.. :D
Anonimas
5767
Anglijos lietuviai dazniausiai valgo anglijoj pigias bulves
Anonimas
5767
TAI kitas tas pats ir su kitais vaisiais ar darzovem, nk ydomaus ;]]
Anonimas
5767
vakar as sita dejau, bet istryniau.. eh... beje, potatoes
Anonimas
5767
I can count to.. POTATO
Anonimas
5767
Nelabai ir as supratau. Draugus walgom ?;oo
Anonimas
5767
nesupratau;o
Apsiverkit
5767
Mirt nuo orgazmo?
just1e
5772
Tokia genialiai paprastai nuostabi mintis :D
Anonimas
5785
:D prajuokino
Vyncas2
5785
: DDD guud
|

