Nu as draugu nevalgau , tj apie tai nepagalvojau
Akivaizdu - Bet juk niekada nesi apie tai pagalvojęs
Anonimas
5309
Anonimas
5768
ne, anglai mldc lietuviai ne, nebent jei dirbi anglijoje ir esi lietuvis :)
Anonimas
5768
:D
Anonimas
5768
Nesakau,kad kopijuoji,tačiau mintis labai panašį į mano,kurią išreiškiau kažkada kažkokiam komentare (kelių savaičių bėgy).O dėl tos angliškos minties - kažkas į kanibalą.. :D
Anonimas
5768
Anglijos lietuviai dazniausiai valgo anglijoj pigias bulves
Anonimas
5768
TAI kitas tas pats ir su kitais vaisiais ar darzovem, nk ydomaus ;]]
Anonimas
5768
vakar as sita dejau, bet istryniau.. eh... beje, potatoes
Anonimas
5768
I can count to.. POTATO
Anonimas
5768
Nelabai ir as supratau. Draugus walgom ?;oo
Anonimas
5768
nesupratau;o
Apsiverkit
5768
Mirt nuo orgazmo?
just1e
5773
Tokia genialiai paprastai nuostabi mintis :D
Anonimas
5786
:D prajuokino
Vyncas2
5787
: DDD guud
|

