Alkoholis - ryte atsikėlęs stengiesi sužinoti kuo daugiau...

2010.11.15 algimukass
  • 136
9
alkoholis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
-Kaip atsventei Naujus metus? ;))
-Nezinau, dar nepasakojo...
- ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
gretagreat28 5702    
Bet kai pripasakoja tj..... :D
Nuotraukos nėra
supahh. 5703    
gg - matosi negerentis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
aa dabar supratau :D
Nuotraukos nėra
Nikolytea 5703    
Tiesa :]
aKe 5703    
#2 Ko ce nesuprast? paprasciausiai daug kam buna taipkad prisigeria ir nieko nepamena. Tada pradedi klausinet pas tuos su kuriais geriai ir po truputi suzinai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
nesuprantu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Bet ne visada gali suzinoti kai kiti uz tave ne ka daugiau tezino.
Grįžti į viršų