Alkoholis - ryte atsikėlęs stengiesi sužinoti kuo daugiau...

2010.11.15 algimukass
  • 136
9
alkoholis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
-Kaip atsventei Naujus metus? ;))
-Nezinau, dar nepasakojo...
- ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
gretagreat28 5700    
Bet kai pripasakoja tj..... :D
Nuotraukos nėra
supahh. 5701    
gg - matosi negerentis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
aa dabar supratau :D
Nuotraukos nėra
Nikolytea 5701    
Tiesa :]
aKe 5701    
#2 Ko ce nesuprast? paprasciausiai daug kam buna taipkad prisigeria ir nieko nepamena. Tada pradedi klausinet pas tuos su kuriais geriai ir po truputi suzinai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
nesuprantu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Bet ne visada gali suzinoti kai kiti uz tave ne ka daugiau tezino.
Grįžti į viršų