Alkoholis - ryte atsikėlęs stengiesi sužinoti kuo daugiau...

2010.11.15 algimukass
  • 136
9
alkoholis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
-Kaip atsventei Naujus metus? ;))
-Nezinau, dar nepasakojo...
- ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
gretagreat28 5699    
Bet kai pripasakoja tj..... :D
Nuotraukos nėra
supahh. 5700    
gg - matosi negerentis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
aa dabar supratau :D
Nuotraukos nėra
Nikolytea 5700    
Tiesa :]
aKe 5700    
#2 Ko ce nesuprast? paprasciausiai daug kam buna taipkad prisigeria ir nieko nepamena. Tada pradedi klausinet pas tuos su kuriais geriai ir po truputi suzinai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
nesuprantu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Bet ne visada gali suzinoti kai kiti uz tave ne ka daugiau tezino.
Grįžti į viršų