Neishspres bet nuramins:)
Alkoholis neišspręs tavo problemų - iš kitos pusės - sultys irgi
Anonimas
5540
Anonimas
5766
na bet pacios tikrai neissispres ;D
Anonimas
5784
#1 pilnai sutinku :D
Ausryt
5882
Sutinku ;D
killere
5882
Abudu liuks ;>
Anonimas
5910
#4 Bet su degtine smagiau :)
Anonimas
5912
isdalies tai taip xD
Anonimas
5938
Bet Sultys pigiau :D
Zygis
6027
Čia toks vienas iš geresnių :)
Anonimas
6116
is patirties rytas visai ne ore..;D
ego
6122
tad vodka + sultys ir viskas ore! :D :D
|

